HAKKIMIZDA

Tamara Gayrimenkul, Tekstil, Turizm, İthalat, İhracat ve Ticaret Limited Şirketi 2019 yılında Mart ayında kurulmuş genç bir şirket. Pek çok faaliyet alına sahibiz. Fakat ağırlıklı olarak drop shipping e-ticaret ile ilgilenmekteyiz. Konusunda güven kazanmış tedarikçiler ile çalışıyoruz. 
 
"DropShipping Nedir?" sorusuna ise tam çevirisi "Direk Nakliye" olsa da aslında biz sattığımız ürünlerde, gelen müşteri talebine istinaden tedarikçi ya da üreticiden ürünün direk müşteriye gönderimini organize eden şirketiz. 
 
Girişimciliğinin ana fikri satış, ortaklık ve komisyonculuk üzerine kuruludur. Gayrimenkul alanında yıllardır edindiğimiz tecrubemizden de destek alarak bir internet girişiminde bulunduk. Şiretimiz, Tamara Online adı altında mağazalarının bulunduğu e-pazaryeri platformlarında ve şu anda bulunduğunuz sitede geniş ürün yelpazesinde bulunan ürünleri tüketiciye güvenli bir şekilde ulaştırmayı amaçlıyor.​​​
 
Ayrıca, sektördeki rekabete uygun adımlar atarak bayisi olduğumuz ürünleri yurt dışına ihraç etmek için de gerekli planlamaları ve çalışmaları yürütüyor, konusunda uzman firmalar ile iş birliği yapıyoruz. 

MAĞAZALARIMIZ